Каталог

94.00 грн

Вафельне полотно, рогожка

Домашній та кухонний текстиль постійно потребують оновлення, тому щоб завжди мати під руками матеріал для його пошиття, варто купити полотно вафельне чи рогожку. Це універсальна матерія, яка актуальна для створення рушників, фартухів, серветок, прихваток, рукавиць і т.п. А завдяки широкому вибору кольорів та цікавих принтів сучасних матеріалів, створені вироби з вафельного полотна й рогожки стануть відмінним доповненням кухонного інтер'єру.

Полотно вафельне в рулонах – переваги й особливості матеріалу

Сучасне вафельне полотно – це універсальний матеріал для створення кухонного текстилю, що відрізняється гарною щільністю, різними розмірами й безліччю варіантів відтінків, принтів. Для його виробництва застосовуються тільки натуральні бавовняні нитки, тому створені рушники, серветки дуже приємні на дотик.

Переваги вафельної тканини:

  • екологічність та гіпоалергенність – матеріал не викликає подразнення;
  • практичність, стійкість до втрати міцності й розривів навіть за умови активного використання;
  • простота при пошитті, розкрої – тканина не вимагає спеціальної обробки;
  • відмінна гігроскопічність, що розширює сферу застосування текстилю;
  • простота в догляді - вафельне полотно купити для кухні вигідно й тому, що воно відмінно переться, не вигоряє, не линяє.

Виготовляють такий текстиль методом подвійного переплетення бавовняних волокон, завдяки чому виходить випукла текстура з фактурними квадратами, що розташовані в шаховому порядку. Реалізується полотно вафельне в рулонах або на відріз, в залежності від ваших потреб.

Рогожка, що також представлена в даній групі товарів, – це тканина, яка створена методом подвійного або потрійного переплетення бавовняних або лляних ниток. Внаслідок цього матеріал має унікальний малюнок і прекрасні властивості: натуральність, гіпоалергенність, гігроскопічність, міцність, простоту в догляді. Єдиний недолік у тому, що рогожка сиплеться при обробці, тому це потрібно враховувати при розкрої.

Купити вафельне полотно в широкому асортименті

Не зважаючи на візуальну щільність, вальне полотно й рогожка дарують приємні тактильні відчуття, красиво виглядають у поєднанні з іншими матеріалами. Тому таке полотно цінують прихильники екостилю й ті, хто люблять натуральний текстиль. Важливо, що вафельне полотно, не піддається утворенню катишків, тому зберігає естетичність тривалий період. В інтернет-магазині Drimka широкий асортимент вафельного полотна, ширина якого складає 40 чи 150 см, дозволяє підібрати тканину за вашим смаком, до інтер’єру.

Наш інтернет-магазин реалізує тільки високоякісний текстиль за доступними цінами! Доставлення замовлень здійснюється в усі куточки України.